Moria De Wecker Clamp
Details
Item No. 18374-43
| Name | Characteristic |
|---|---|
| Alloy / Material: | Surgical Stainless Steel (Inox) |
| Clamp Pressure: | Strong |
| Clamping Length: | 15 mm |
| Jaw Dimensions: | 16 x 2.5 mm |
| Length: | 50 mm |
| Net Weight: | 3 g |
| Serrated: | No |
| Shape: | Straight |
Our products are not intended for use on or in humans.
$157.50
Content:
1
Variants
| Item No. | Preview | Shape | Variant properties | Price/Quantity |
|---|