Double Sided Micro Spatula
Details
Item No. 10091-12
| Name | Characteristic |
|---|---|
| Alloy / Material: | Surgical Stainless Steel (Inox) |
| Length: | 13 cm |
| Net Weight: | 13 g |
| Tip Dimensions: | 25 x 2 x 0.3 mm |
| Tip Shape: | Curved/Angled |
| Tip Thickness: | 0.3 mm |
| Tip Width: | 2 mm |
Our products are not intended for use on or in humans.
$180.00
Content:
1